Cenová ponuka

Takto prebieha spolupráca

01

Na začiatku projektu sa spoločne stretneme. Na osobné stretnutia sa vždy tešíme, pretože na nich diskutujeme o vašich predstavách. Snažíme sa nájsť vždy len tie najlepšie riešenia, aby bol budúci interiér funkčný, pohodlný a samozrejme aj reprezentatívny.

02

Následne si na mieste sami zameriame priestory a potom začne proces prípravy návrhov pre váš interiér. Počas tohto procesu s vami prekonzultujeme prípadné otázky.

03

Návrhy, ktoré pre vás pripravíme, sú realistické a výkresová dokumentácia je podrobná. Nábytok, sklo, kov a väčšinu prvkov vyhotovujeme na mieru. Všetky detaily konzultujeme a schvaľujeme si s klientom.

04

Keď sa presunieme do fázy realizácie, na stretnutiach vyberáme vzorky materiálov, aby spolu všetko dokonale ladilo. Na realizáciu zabezpečujeme vždy našich overených dodávateľov a profesionálov. Realizácia prebieha pod našim odborným dohľadom.

Ak sa rozhodnete pre spoluprácu s nami, pripravíme vám exkluzívne a jedinečné návrhy. Ak vás oslovia, vypracujeme vám projektovú dokumentáciu a výkresy. Váš sen o novom a krajšom bývaní sa bude môcť začať plniť. Naši realizátori, spolu s overenými dodávateľmi, premenia návrhy na realitu, a to v priebehu niekoľkých mesiacov.