Náš tím

Súčasťou nášho rozrastajúceho sa tímu sú talentovaní architekti, návrhári, projektanti a projektoví manažéri, ktorí pre vás vytvárajú exkluzívne interiéry.

Partners

Directors

Managers

Architects / Designers

Graphic Designers

Project Managers

O nás

Nenavrhujeme interiéry, tvoríme domovy. To je to, čo nás odlišuje. Snažíme sa klienta v prvom rade pochopiť, spoznať jeho osobný štýl a zhmotniť jeho predstavy o bývaní. Už sa vám stalo, že ste vošli do nejakého interiéru, ktorý vás absolútne očaril? A cítili ste sa tam jednoducho dobre? Všimli ste si detaily, ktoré by vás pri zariaďovaní nikdy nenapadli? To je presne náš cieľ. Dať vášmu domovu ten správny esprit, štýl a nadčasovosť.

To sme my. Studio e.

Studio e, je jednoducho „e“ ako Erik. Zakladateľ a súčasný kreatívny riaditeľ. Vizionár. Jeho tvorba udáva trend v navrhovaní interiérov nielen na Slovensku. Je úspešným absolventom fakulty architektúry STU. Už počas školy však pracoval na projektoch v Dubaji a posunul interiérový dizajn do úplne inej roviny.

Po návrate na Slovensko sa spojil s Katarínou Augustinič, s ktorou vytvorili nerozlučnú dvojicu. Katarína, ako obchodná riaditeľka, zastrešila obchod, marketing a operatívu firmy. Dnes sme tím 18 architektov a realizátorov a sme schopní navrhnúť a zeralizovať na kľúč akýkoľvek projekt.

V našom portfóliu nájdete interiéry, návrhy rodinných domov, polyfunkcií, ale aj komerčné prevádzky v duchu nadčasového dizajnu a minimalizmu. To nás charakterizuje. Sídlime v Bratislave, ale projekty realizujeme po celom Slovensku. Máme za sebou aj niekoľko projektov v zahraničí, napríklad v Dubaji, Fínsku či v Českej republike.

Máte záujem o spoluprácu?

Radi vám navrhneme a zrealizujeme domov, v ktorom sa budete cítiť skutočne príjemne. O vašich predstavách sa porozprávame osobne a spoločne zhodnotíme všetky možnosti. Ak máte záujem, kontaktujte nás a my pre vás vypracujeme cenovú ponuku.

Ak sa rozhodnete spolupracovať s nami, pripravíme vám kvalitne spracované návrhy. Ak vás oslovia, vypracujeme vám projektovú dokumentáciu a sen o novom a krajšom bývaní sa môže začať realizovať. Celý náš šikovný tím realizátorov premení návrhy na realitu v priebehu niekoľkých mesiacov.