Interiér 01

Realizácia:

2019

Miesto:

Bojnice, Slovensko

Lokalita projektu

Dvojizbový mestský byt v Bojniciach pre mladý pár.

Luxusný interiérový dizajn

Ak by sme si mali predstaviť originálny a odvážny návrh interiéru bytu, bol by to jednoznačne tento. Farebný kamenný obklad Terrazzo je dominantnou celého priestoru. Použitý bol v kuchyni aj kúpeľni.

Obklad Terrazzo je v dokonalej harmónii s obľúbenými drevenými parketami v štýle rybej kosti. Za povšimnutie stoja aj striekané drevené obklady na stenách. Originálnosť a nadčasovosť boli cieľom, ktorý sme sa pri navrhovaní snažili dosiahnuť.

Minimalizmus, v spojení s extravagantnými doplnkami, boli v tomto byte jednoznačnou voľbou. Vďaka jednotlivým prvkom sa podarilo dosiahnuť požiadavku klienta- aby interiér nepôsobil opozerane.

Jemné pastelové farby pôsobia upokojujúcim a veľmi príjemným dojmom. Navyše sú trendom súčasnosti. Kontrast bol dosiahnutý pomocou výrazných farebných doplnkov, napríklad v podobe sedačky. Takáto kombinácia nebude nikdy pôsobiť nudne či stroho.

Kúpeľňa je navrhnutá ako dokonalé miesto pre relax. Pôsobí priestranne a v strede sa nachádza vaňa, ktorá v ideálnej kúpeľni nesmie chýbať.

Všetky vizualizácie a fotografie

Fotografie z realizácie